Kubík v letadle
sipka close
sipka open
 • Aktuality

  Mega skluzavka otevřena

  Hit loňského léta Mega-skluzavka, která je jediná svého druhu na Lipně je opět v provozu. Můžete se na ní každý den od 10:00 klouzat do 18:00 . Těšíme se na Vás.

  Mega-skluzavka-na-lipně

  Wake areál Frymburk v provozu každý den

  Sklouzněte se ve frymburské zátoce na vodních lyžích, wakeboardu nebo nafukovací duši. Šikovní kluci z wake areálu Vám vybavení nejen zapůjčí, ale i rádi poradí jak na to.

  wake areal 2017

Výsledky soutěže "Kubíkovy sportovní hry" za rok 2017

17.8.2017

celkem bodů = (kopaná + košíková + skok do dálky)

Kubíkovy sportovní hry - Léto 2017

Vyhlášení  výsledků se koná v 17:30 hod. na terase Ranče U Tří Anč.

Activity park médi Kubíka ve Frymburku

Pozvání od Médi Kubíka:

Mít svůj park, ve kterém by se bavili děti i dospělí, byl můj sen, který se splnil. A proto bych bych Vás já, Méďa Kubík, chtěl u sebe doma přivítat a pochlubit se tím, co jsem pro vás připravil. Nebyl jsem na to sám, pomohli i moji kamarádi, kteří stejně jako já milují nejen šumavskou přírodu, ale chtějí v ní dělat i radost druhým. Sami se o tom přesvědčíte. Nechci vám vyprávět o všem, co u nás můžete vidět a zažít, něco si pro vás chystám jako překvapení, ale přece jen trochu prozradím

Spoustu zvířátek můžete poznat procházkou na naučné stezce, u vchodu nelze přehlédnout šneka Jardu, na ty statečnější čekají tříkolky, na nichž se můžete pustit s kopce Marta. Na kopec nemusíte šplhat, vytáhne vás tam vlek. Pro ty, kteří by se chtěli zařádit, jsem připravil Megaskluzavku. Ale to už prozrazuji víc, než jsem chtěl, a jdu si dát nějakou dobrotu. A i vy si na něčem dobrém můžete pochutnat a zajít třeba do Ranče u Tří Anč, kde na vás čeká nepřeberné množství lahůdek.

kubik stezka img1
 • budik

  Přijďte nás navštívit. Máme otevřeno každý den od pondělí 03.07. do soboty 02.09.2017.
  vždy od 10:00 do 18:00

  Více informací...