Kubík v letadle
sipka close
sipka open
 • Aktuality

  Park Frymburk zahájí letní provoz v pondělí 03.07.2017

  POZOR: Méďa Kubík se nám po zimním spánku pomalu probouzí a proto Vám Park Frymburk s radostí může říct, že otevíráme své bráný v pondělí 03.07.2017 v 10:00

  Otevírací doba parku Frymburk - léto 2017

  Wake areál Frymburk spustil vodní lyžování

  Wake areál ve Frymburku zahájil letní sezónu v sobotu 03.06.2017 a bude mít po dobu června otevřeno každý víkend, takže neváhejte a přijeďte si zalyžovat na vodních lyžích či wakeboardu.

  wake areal 2017

Výsledky soutěže "Kubíkovy sportovní hry" za rok 2017

24.6.2017

celkem bodů = (střelnice + kopaná + košíková + skok do dálky)

Kubíkovy sportovní hry - Léto 2017

Dnes zatím žádné výsledky.

V září probíhá trojboj v rámci Kubíkových sportovních her pouze v sobotu a v neděli, vyhlášení se koná od 17:00 hod. na terase Ranče U Tří Anč.

Activity park médi Kubíka ve Frymburku

Pozvání od Médi Kubíka

Mít svůj park, ve kterém by se bavili děti i dospělí, to byl můj sen. A on se splnil. A tak bych vás já, Méďa Kubík, chtěl u sebe doma přivítat a pochlubit se tím, co jsem pro vás připravil. Nebyl jsem na to sám, pomohli i moji kamarádi, kteří stejně jako já milují nejen šumavskou přírodu, ale chtějí v ní dělat i radost druhým. Sami se o tom přesvědčíte. Nechci vám vyprávět o všem, co u nás můžete vidět a zažít, něco si pro vás chystám jako překvapení, ale přece jen trochu prozradím.

Spoustu zvířátek můžete poznat na naučné stezce, u vchodu nelze přehlédnout šneka Jardu, na ty statečnější čekají tříkolky, na nichž se můžete pustit s kopce vlka Václava. Na kopec nemusíte šplhat, vytáhne vás tam vlek. Pro ty, kteří by se chtěli něco naučit, jsem připravil výukový program SNAG Golf. Ale to už prozrazuji víc, než jsem chtěl, a jdu si dát nějakou dobrotu. A i vy si na něčem dobrém můžete pochutnat a zajít třeba do Ranče u Tří Anč, kde na vás čeká nepřeberné množství lahůdek.

kubik stezka img1
 • budik

  Přijďte nás navštívit. Máme otevřeno každý den od pondělí 03.07. do soboty 02.09.2017.
  vždy od 10:00 do 18:00

  Více informací...