Kubíkova naučná stezka

Procházka s rébusem pro celou rodinu

Počet naučných zastavení: 9

Popis stezky: Na pokladně obdrží každé zvídavé dítko hrací kartu, se kterou bude na jednotlivých zastaveních řešit zapeklité hádanky. Pomoc starších sourozenců či rodičů povolujeme. Součástí naučné stezky je i nízké lanové centrum, kde si děti vyzkouší svou obratnost a třeba v sobě ještě objeví (horo)lezce?!  A samotné finále této zábavné cesty je situováno na našem Ranči U Tří Anč.

Naučná stezka

Náročnost: Mírně stoupající terén po přírodní stezce snadno zdoláte i s kočárky. Vjezd na jízdních kolech/koloběžkách je z důvodu bezpečnosti zakázán, na „inlajnech“ je vzhledem k povrchu trasy nemožný.

NAVÍC: Pokud správně vyplníte hrací kartu, objevíte skrytou tajenku. O tu se podělte na terase Ranče U Tří Anč s našimi kolegy a můžete se těšit na odměnu od Médi Kubíka.

Náročnost: Mírně stoupající terén po přírodní stezce snadno zdoláte i s kočárky. Vjezd na jízdních kolech / koloběžkách z důvodu bezpečnosti zakázán, na „inlajnech“ vzhledem k povrchu trasy nemožný.
NAVÍC: Pokud správně vyplníte hrací kartu, objevíte skrytou tajenku. S tou se podělte na terase Ranče U Tří Anč s naším kolegou a můžete se těšit na odměnu od Médi Kubíka.